Сьогодні: 20.07.2009
Головна сторінка Загальні відомості про район Фотогалерея Органи місцевого самоврядування Архів

..: Меню :..

   

..: Сервіси :..


ПРОМИСЛОВІСТЬ

  

 Промислові підприємства району за 9 місяців 2008 року виробили продукції в порівняних цінах на суму 41385,5 тис. грн., що на 9 % менше січнявересня 2007 року.

  Обсяги виробництва промислової продукції  у вересні 2008 року порівняно з серпнем 2008 року збільшились на 3,2 %.

  Зменшення відбулося на ДП „Ружин-молоко” на 10,4 % до січня-вересня 2007 року, хоча до серпня 2008 року ріст виробництва  склав + 3,9%.  Основною причиною, що спричинила значне зменшення обсягів виробництва промислової продукції на ДП „Ружин-молокоє те, що в минулому році ДП «Ружин-молоко» отримували великі замовлення на сухе  знежирене молоко для реалізації закордоном, в поточному році , в 1 півріччі, реалізація даного продукту майже не здійснювалась, що призвело до скорочення обсягів виробництва та погіршення фінансового становища. На даний час ситуація покращується за рахунок виробництва спредів, але наздогнати минулий рік поки що не вдається.

З метою недопущення закриття цеху по виробництву сухого знежиреного молока підприємство здійснює виробництво даного виду продукції на давальницьких умовах, проте вироблена продукція на давальницькій сировині не входить в класифікатор по виробленій промисловій продукції.

У хімічній промисловості відмічено збільшення промислового виробництва на 39,3 %. Підприємство здійснює зовнішньоекономічну діяльність:  плоди глоду та корінь ехінацеї експортує в Молдову, настоянку глоду, обліпихове масло та настоянки: валеріани та елеутерокока в Республіку Білорусь.

 

 

Погода

Погода в Ружине

Інтернет ресурси

Ружинська районна державна адміністрація © Всі права захищені