Сьогодні: 20.07.2009
Головна сторінка Загальні відомості про район Фотогалерея Органи місцевого самоврядування Архів

..: Меню :..

   

..: Сервіси :..


Відділ ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації

Відділ ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації був створений відповідно до розпорядження голови районної державної адміністрації від 20.09.2007 № 624 „Про зміни в структурі райдержадміністрації”. Відділ знаходиться на другому поверсі будівлі районної державної адміністрації по вул. Бірюкова, 2 кабінет № 33.

У відділі працює: начальник відділу та два спеціалісти.

Основні завдання відділу:

· ведення Реєстру, до якого вносяться відомості про громадян України, що мають право голосу і проживають або перебувають на території Ружинського району, тобто, щоквартальне поновлення інформації про виборців на основі інформації, яку подають сектор ГІРФО Ружинського РВ УМВС України в Житомирській області, відділ реєстрації актів цивільного стану Ружинського управління юстиції в Житомирській області, сільські та селищна ради;
· ведення обліку всіх операцій, пов’язаних зі змінами в базі даних;
· складання та уточнення списків виборців по виборчих дільницях.

На період виборчої кампанії управлінням праці та соціального захисту населення райдержадміністрації до відділу подаються відомості про осіб, які не здатні самостійно пересуватися, для того щоб організувати виїзд зі скринькою на місце проживання виборця і забезпечити конституційне право голосу громадян.

До переліку безкоштовних послуг, які надає відділ ведення Державного реєстру виборців населенню, належать надання виборцям:
· інформації про їх персональні дані;
· довідок про включення до державного Реєстру виборців.

Відповідно до ст. 23 ЗУ „Про Державний реєстр виборців” щороку в період з 1 по 21 вересня повинно проводитися уточнення персональних даних в базі Реєстру, тобто, всім виборцям району розсилається повідомлення про включення до Реєстру і пропонується уточнити свої персональні дані.

У разі якщо виборець до 30 вересня поточного року або в інші строки, не отримав іменне повідомлення, чи відомості, вказані в роздруку персональних даних, містять невідповідності чи неточності, а також у разі наявності у виборця достовірної інформації щодо невідповідностей чи неточностей у персональних даних інших осіб, виборець може звернутися до органу ведення Реєстру за своєю виборчою адресою.

До 30 вересня відділом опрацьовуються звернення громадян, які виявили неточності чи помилки у своїх персональних даних.

Порядок звернення особи за власною ініціативою до відділу ведення реєстру щодо включення до реєстру

Особа, яка набула права голосу, або особа, яка має право голосу, однак виявила, що вона не включена до Реєстру, може за власною ініціативою звернутися до органу ведення Реєстру за місцем свого проживання на території України щодо свого включення до Реєстру.

Особа подає до органу ведення Реєстру:
· письмову заяву за формою, встановленою розпорядником Реєстру, із зазначенням відомостей про себе, що посвідчує особу і громадянство виборця;
· паспорт громадянина України або (якщо особа недавно набула громадянства України) тимчасове посвідчення громадянина України.

Особі, яка є військовослужбовцем строкової служби, для подання такої заяви надається відпустка на строк, достатній для звернення до органу ведення Реєстру.

Виборчою адресою особи, яка звернулася із заявою щодо свого включення до Реєстру, вважається зареєстроване місце проживання, але за вмотивованим зверненням громадянина може бути змінена на іншу. Виборчою адресою військовослужбовця вважається поштова адреса відповідної військової частини.

Орган ведення Реєстру перевіряє, чи особа, яка звернулася із заявою про включення до Реєстру, не була до цього часу включеною до Реєстру, а також перевіряє відомості, зазначені в заяві та необхідні для внесення запису до Реєстру, шляхом звернення до відповідних органів. У разі включення виборця до Реєстру орган ведення Реєстру надсилає на виборчу адресу виборця довідку про його включення до Реєстру за формою, встановленою розпорядником Реєстру. У довідці зазначаються персональні дані виборця, а також дата його включення до Реєстру.

Будь-який виборець, в порядку контролю, може звернутися із запитом щодо надання інформації:
1) за прізвищем будь-якого виборця та його можливою виборчою адресою;
2) за вказаною у запиті виборчою адресою – кількість виборців (без зазначення їх персональних даних), внесених до Реєстру, які мають цю виборчу адресу, або про відсутність записів у Реєстрі з такою виборчою адресою;
3) за його власною виборчою адресою – щодо персональних даних, усіх осіб, які внесені до Реєстру за цією виборчою адресою та інше.

Керівник органу ведення Реєстру відмовляє у задоволенні заяви виборця з таких підстав:
1) якщо встановлено, що особа, яка звернулася із заявою, не включена до Реєстру;
2) якщо перевіркою виявлено невідповідність у змісті відомостей, зазначених у заяві та наданих відповідними органом, закладом, установою чи організацією;
3) якщо заяву про зміну виборчої адреси визнано необґрунтованою;
4) якщо встановлено, що до Реєстру вже внесено відповідні зміни до персональних даних виборця.

Цілі використання персональних даних реєстру

1. При підготовці до виборів Президента України, народних депутатів України, виборів депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад чи сільських, селищних, міських голів, до всеукраїнського або місцевого референдуму персональні дані Реєстру можуть використовуватися тільки для:
1) складання попередніх списків виборців на виборчих дільницях;
2) уточнення попередніх списків виборців та складання остаточних списків виборців на виборчих дільницях;
3) надання органам виконавчої влади, органам місцевого самоврядування, Центральній виборчій комісії, територіальним виборчим комісіям місцевих виборів статистичної інформації щодо кількісних характеристик виборчого корпусу на відповідній території;
4) перевірки відомостей про виборців.

2. Персональні дані Реєстру можуть бути використані відповідними виборчими комісіями для перевірки достовірності відомостей про виборців, які поставили свої підписи у підписних листах на підтримку проведення всеукраїнського чи місцевого референдуму, висування кандидата (кандидатів) на будь-яких виборах а також відомостей, що надаються до відповідних виборчих комісій щодо кандидатів, уповноважених та довірених осіб, членів ініціативної групи референдуму, кандидатур до складу виборчих комісій.

Погода

Погода в Ружине

Інтернет ресурси

Ружинська районна державна адміністрація © Всі права захищені