Головна сторінка Загальні відомості про район Фотогалерея Органи місцевого самоврядування Архів

..: Меню :..

   

..: Сервіси :..


СПОРТ

 

БК «Ружин» - Чемпіон традиційного розіграшу Кубка з баскетболу пам’яті Заслуженого працівника сільського господарства України, кавалера Ордена Леніна Миколи Марковича Гибала

     В спортивному залі відбувся традиційний розіграш Кубка пам’яті Заслуженого працівника сільського господарства України, кавалера Ордена Леніна Миколи Марковича Гибала. Незважаючи на несприятливі погодні умови, віднайшли можливість прийняти участь вісім команд: БК «Ружин», «Ветеран, «Статус», «ДЮСШ Ружин», «Ягнятинська ЗОШ», «Бистрик», «Студент» та гості з Попільнянського району БК «Попільня».

     На урочистому відкритті заступник голови райдержадміністрації Іван Іванович Семенчук  привітав найкращими побажаннями учасників змагань. До вітального слова приєднався спеціаліст відділу у справах, сім’ї, молоді та спорту Р.С.Костюмінський. Також син Миколи Марковича Леонід Миколайович Гибало подякував учасникам за вшанування пам’яті батька. Після чого капітани команд БК «Попільня» та БК «Ружин»  Бойко Михайло і Костюмінський Руслан вшанували пам’ть Миколи Марковича покладанням  квіткової корзини до пам’ятника.

     Після жеребкування головний суддя змагань Ігор Віталійович Волченко об’явив регламент змагань: по олімпійській системі два тайми по 15 хвилин. Змагання розпочалися з гри «ДЮСШ Ружин» - «Бистрик», в якій не легку перемогу здобули юні баскетболісти «ДЮСШ Ружин» з рахунком 28-24; гра №2 «Ягнятинська ЗОШ» - «Ветеран», сенсаційна перемога юних баскетболістів з Ягнятина з рахунком 28-26; гра №3 «Студент»-БК «Попільня», перемогу здобули гості з смт Попільні з рахунком 17-57; гра №4 «Статус»- БК «Ружин», не легку перемогу здобули гравці команди БК «Ружин» з рахунком 24-16.В першому півфіналі зустрілися «ДЮСШ Ружин» - БК «Попільня», перемогу здобула команда БК «Попільня» з рахунком 46-17; в другому півфіналі грали БК «Ружин» - «Ягнятинська ЗОШ» перемогу здобули Ружинські баскетболісти з рахунком 54-22. В грі за третє місце зустрілися команди юних баскетболістів «ДЮСШ Ружин»- «Ягнятинська ЗОШ», перемогу здобула команда «ДЮСШ Ружин» з рахунком 47-29. Гарну гру показали: Гуща О., Кондратенко Р., Ковальчук В., Міняйло В., Осовський А., Коротун А., Лупанов Ю., Княвчук О., Маліновський А. з команди «Ягнятинська ЗОШ», Ліщук О., Кельмяшкін Б., Зубович О., Ревун Я., Держанівський В., Кащук Д., Мартинюк М., Маліцький І. з команди «ДЮСШ Ружин». Дійшла справа до фіналу між командами БК «Ружин» - БК «Попільня». Гра розпочалася з стрімких атак та влучної реалізації кидків  команди гостей. Після чого гравці з Ружинської команди, реалізувавши три влучних трохочкових кидків почали контролювати гру з гарною реалізацією влучних кидків, з середньої дистанції, зі штрафних та чудовою грою в захисті. Перемогу здобули господарі змагань БК «Ружин» з рахунком 42-24.

  Наймолодшим гравцем було визнано Кащука Дмитра, найстаршим Ревунця Олега. Найкращим гравцем став Костюмінський Руслан.

Переможці та призери змагань: «ДЮСШ Ружин» - ІІІ місце; БК «Попільня» - ІІ місце: БК «Ружин» - І місце, були нагородженні дипломами відділу у справах сім’ї, молоді та спорту та грошовими преміями. Заступник голови райдержадміністрації Іван Іванович Семенчук привітав призерів та переможців змагань і вручив перехідний Кубок пам’яті Миколи Марковича Гибала команді БК «Ружин».

 Змагання відбулися за спонсорської допомоги для підготовки та проведення змагань СВК «Ружинський», та грошових премій для призерів та переможців наданих Леонідом Миколайовичом Гибалом.

 

Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації

 

                                     

 

 

 Погода

Погода в Ружине

Інтернет ресурсиВісник Ружинської РДА